אודות

סטוריט היא חברה צעירה שמציעה שירותים דיגיטלים עבור עסקים, מיצירת הלוגו ועד לניהול שוטף של הרשתות החברתיות, ימי צילום, קידום אורגני וממומן וקריאייטיב, והכל בהתאמה אישית לכל לקוח.

אודות STOR'IT

סטוריט היא חברה צעירה שמציעה שירותים דיגיטלים עבור עסקים, מיצירת הלוגו ועד לניהול שוטף של הרשתות החברתיות, ימי צילום, קידום אורגני וממומן וקריאייטיב, והכל בהתאמה אישית לכל לקוח.

נעים להכיר!

בת שחר (בבש) בת 22, עם רזומה של שלוש שנים בתחום הסושיאל מדיה, צלמת אופנה, בלוגרית ויוצרת תוכן עבור עסקים, מעבירה סדנאות אינסטגרם אישיות וקבוצתיות ומפיקה ימי צילום, וכמובן עומדת מאחורי עמוד האינסטגרם "babash" שתפס תאוצה בשנה האחרונה וצבר 11 אלף עוקבות.

בין העמודים שנוהלו על ידה, אפשר למצוא גם מותגים אהובים ומוכרים כמו FASHION CLUB, VAMOS, דנה סידי, המכללה לעיצוב, כתר – קארין קליינברג, JOYAME, jennyuniquefashion , JUV ACTIVWEAR ועוד.

מבין העסקים שהיא מנהלת, ניתן לראות קו עיצובי שונה ושפה שונה בין אחד לשני: "לכל עסק יש את השפה שלו. כותב טוב צריך לדעת להתאים את עצמו לכל עסק. כשאני יושבת לכתוב למותג אופנה אני אכתוב צעיר, קולע, עם נגיעות של התלהבות. כשאני אכתוב למותג תכשיטים אני אכתוב קלאסי, יוקרתי, נקודתי ומסקרן. כשאני אכתוב לבית קפה, זה יהיה חברתי, מצחיק, וכמובן טעים. בכמה דקות שיחה הראשונות עם כל לקוח, אני כבר מצליחה להבין את ה'וויב', יודעת איך הדרך תיראה ויותר מזה – כבר יודעת שהוא יאהב את התוצאה. המטרה היא לקלוע בול"

תוכלו למצוא בעמוד האינסטגרם, הרבה טיפים בנושאי אינסטגרם, אופנה, עיצוב הבית, ביטחון עצמי ואיך לא – מאחורי הקלעים וכמובן הרבה ביקורות טובות.

בשירות ניהול עמודי אינסטגרם שהיא מציעה, יש המון ערך מוסף: "אני עם הלקוחות לפעמים החל מבחירת השם, יצירת הלוגו, ועד לניהול חודשי שוטף של דף האינסטגרם, זה מרגש להיות חלק מהבניה הראשונית של עסק. מה בא אחר כך? יצירת פעילויות בעמוד, שיתופי פעולה עם משפיענים ועוד. אני מאמינה שלכל עסק יש שפה, חזון ואופי משלו, ולכן אני עובדת מול כל לקוח בהתאמה אישית אליו ולצרכים שלו. אני חושבת שמה שהופך אותי לטובה בתחום הזה, זו העובדה שאני ממש לא מפחדת לקבל ביקורת, אני שמחה לקבל אותה ולדייק את עצמי, זאת הסיבה שזה יוצא מושלם בסוף. אנחנו ביחד נסלול דרך חדשה ונמצא את האסטרטגיה הנכונה ללקוח כדי לקדם את העסק שלו ברשתות החברתיות ולהפוך כל עוקב ללקוח פוטנציאלי ומרוצה"